Recepty płatne

TYLKO KONTYNUACJA LECZENIA

  1. Porada telefoniczna 100 Pln. Przed wpłatą wymagany telefoniczny kontakt z lekarzem celem ustalenia czy może być udzielona teleporda.
  2. Przed Złożeniem zamówienia należy wykonać przelew w wysokości 50 zł. i potwierdzenie wysłać mailem. Dane do przelewu: NZOZ Lecznica Medea, tytułem: imię i nazwisko, PESEL, nr konta : 66 1140 2004 0000 3002 7964 2512
  3. Recepty można zamawiać przy stałym przyjmowaniu leku i powtarzać w takiej samej dawce
  4. Realizacja recepty odbywa się w każdej aptece z otrzymanym kodem i PESELEM
  5. Wymagana kontrola osobista u lekarza nie rzadziej niż 1  raz w roku, chyba, że lekarz inaczej zaleci
  6. Standardowo przepisywana jest jedna recepta na 4 opakowania leku.

Formularz zgłoszenia

Nazwa leku Dawka Ilość opakowań Dawkowanie leku Opcja
termin realizacji,
odroczona data
Informacje dodatkowe:

Niniejszym oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wojciech Kocoń "Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LECZNICA MEDEA" z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleczewska 41, moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych na moją rzecz usług. Jednocześnie potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i jestem świadomy, że przysługuje mi prawo do wglądu w moje dane osobowe oraz prawo do odwołania udzielonej zgody i żądania usunięcia moich danych osobowych.
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM